Doğaya ve tarıma derin bağlılığımızı yansıtan çevre dostu bir yaklaşım benimsemekteyiz.

Çevre hassasiyetimiz, şirketimizin geleceği için hayati öneme sahiptir. Bu nedenle, işletme faaliyetlerimizi ve ağ satış işlemlerimizi Ekolojik Yönetim Sistemi (SGE) ile sürdürmekteyiz. ISO 14001 standartlarına uygun bu entegre yönetim sistemi, sadece sorunları tanımlamakla kalmayıp riskleri azaltmaya ve süreçleri sürekli iyileştirmeye yardımcı olmaktadır.

Özersoylar olarak, çevre sağlığını korumak amacıyla aldığımız önlemler şu şekilde sıralanmaktadır;

Doğaya ve tarıma derin bağlılığımızı yansıtan çevre dostu bir yaklaşım benimsemekteyiz.
  • İç süreçlerimizde verimliliği artırarak su ve enerji tüketimini en aza indiriyoruz.
  • Çalışanlarımızı çevre dostu uygulamalar konusunda eğitip çevresel etkiyi azaltmalarına yardımcı oluyoruz.
  • Geri dönüşüm, atık yönetimi ve tekrar kullanım gibi çevre dostu uygulamaları teşvik ediyoruz.
  • Üretim süreçlerimizde atmosfer kirliliğini en aza indirmek için gereken tüm önlemleri alıyor ve kimyasal emisyonları düzenli olarak güvenli seviyelerde kontrol altına alıyoruz.
  • Türkiye topraklarının yüzde 80'inin yaşadığı pH problemini sosyal sorumluluk olarak kabul ediyor ve çiftçilerimizi bu konuda bilinçlendirmek için bilgilendirici çalışmalar geliştiriyoruz.

Özersoylar olarak, çevre ile olan bağlarımızı güçlendirmeyi ve en yüksek çevresel kalite standartlarını korumayı amaçlamaktayız. Bu doğrultuda, çevre politikamızı düzenli olarak güncelleyerek, gelecek nesillere daha temiz ve sağlıklı bir dünya bırakmada kendi payımıza düşeni yapmaya kararlıyız.

Çevre Politikası