BIg Bag Dolum ve Yüklemeler

BIg Bag Dolum ve Yüklemeler

Özersoylar, dinamik kadrosu, modern teçhizat ve ekipmanlarla kara ve deniz lojistik operasyonlarını başarıyla yürütmektedir. Şirketimiz, big bag veya jumbo bag gibi dünya genelinde çok tercih edilen ambalaj çeşitlerinin dolumunu, kendi ekipman ve araçlarını kullanarak hem yurt içinde hem de yurt dışında gerçekleştirmektedir. Talep edilen ağırlıklara göre 1MT-1.25MT arası dolum seçenekleri ve günlük 1.000-1250 adet big bag kapasitesi ile dolum yapılmakta ve limanlara sevkiyat sağlamaktayız. Toz ve granül ürünler için tam otomatik makinelerle 25-50 kg PP çuvallara dolum yapılırken, paletli ve shrinkli ürünleri, talep edilmesi halinde fumigasyon işleminden geçirerek, konteyner dolumu için hazır hale getirmekteyiz.

Dökme Yüklemeler

Dökme Yüklemeler

Dökme yüklemelerde, İzmit ve İzmir & Nemrut limanları üzerinden, günlük minimum 3000-4000 MT SSHINC yükleme hızı ile, ihracatı gerçekleştirilecek tüm emtiaların operasyonlarını gerçekleştirilmekteyiz. İthalatı yapılan dökme yüklerin tahmil-tahliyesi için de aynı standartları uygulamakta, gerektiğinde müşterilerimizin kendi depolarında, depolama hizmeti de sunmaktayız.

Konteyner Elleçleme

Konteyner Elleçleme

Şirketimiz, big bag ve 25-50 kg'lık çuvalların dolumunu gerçekleştirerek, liman veya depolarda düzenlenen konteynerlere, özel ekipman ve araçlarla, istenilen tonajlarda yerleştirme yapmaktadır. Bu sayede, ihracat için hazır hale getirilen ürünler, dünya pazarlarına kolaylıkla ulaşmaktadır. Yurtiçi ve yurt dışından konteyner yüklemelerimizi her ay düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz.