GELECEĞE BİRLİKTE YÜRÜYORUZ

Kurumsal kimliğimiz ve iş süreçlerimizde; karşılıklı anlayış ve destek büyük önem taşırken, insan kaynakları yaklaşımımızın merkezinde de her zaman “değer yaratma” yer almaktadır.

Şirketlerin mutlu çalışanlar sayesinde başarıya ulaştığını biliyor ve her bir çalışanımızın değerli olduğuna inanıyoruz. Amacımız tüm çalışanlarımızla birlikte hareket edeceğimiz sinerji ve başarıyı sürekli kılmaktır.

Çalışanlarımızın olumlu enerjisi, hizmet kalitemizin en üst seviyede kalmasının anahtarıdır. Çalışanlarımızın; şirketimize, işimize ve paydaşlarımıza değer katmaları Özersoylar olarak her zaman temel önceliklerimizden birisidir.

Çalışan bağlılığını artırma ve değer yaratma kuruluşumuzun başarısının ayrılmaz bir parçasıdır.

İnsan kaynakları süreçlerimizin temeli; doğru yetkinliklere sahip ve kurumsal değerlerimizi benimseyen her adaya, hiçbir ayrım olmaksızın eşit fırsat tanımaktır.

İşe alım süreçlerinde en iyiyi sağlamak için, bilimsel temellere dayanan, geçerliliği ve güvenilirliğini kanıtlanmış araçları kullanmaktayız. Çalışan motivasyonunu artırmak amacıyla etkinlikler düzenlemekte ve sektörümüzde öne çıkan esnek yan hakları çalışanlarımıza sunmaktayız.

Sürekli eğitim de insan kaynakları politikamızın gereği olup her departmanımızda ihtiyaçlarına uygun şekilde eğitimler düzenlemekte, ekip üyelerimizin yetenek ve bilgi birikimlerini sürekli olarak geliştirmelerini sağlamaktayız.

GELECEĞE BİRLİKTE YÜRÜYORUZ

İş ilanları ve staj başvuruları için bize ulaşın